Municipals 2019 totes les llistes

Simulació del resultat electoral a les municipals del 26 de maig, si els electors voten semblant a les proppassades generals del 28 d’abril. (Donem 1.200 a APB perquè en general una llista independent sempre treu + de 1000 vots a Blanes). Qualsevol variació en aquests resultats serà mèrit -o demèrit- de l’estratègia seguida per cada llista

Circunscripción electoral de BLANES

Candidatura núm. 1:

AGRUPACIÓ PARTICIPATIVA BLANES – INDEPENDENTS DE LA SELVA

(APB-IdSelva)

Titulares

1. JAVIER LOZANO MONICO XAVI

2. RAMONA MARCO CUNI

3. FRANCESC XAVIER MARCOS GONZÁLEZ

4. JORDI MORA PENALBA

5. ROSER VALL LLOSADA GARCIA

6. JOAN BURCET TORDERA

7. AURELIA MARIN

8. CELESTINO LILLO LUNA

9. MARIA DEL CARMEN BARROSO LUNA

10. FRANCISCA GRAU SANCHEZ

11. DAVID FLORIDO BARROSO

12. MARC GONZALEZ LOZANO

13. LAURA FONT ALEGRIA

14. ALEXANDRE JAVIER LOZANO BARROSO

15. MARIA JESUS MUÑOZ CORRECHER

16. JUAN ANTONIO SANCHEZ LUNA

17. BEATRIZ ESPIGARES MORILLO

18. ANA GODOY ANUBLA

19. JONATHAN LILLO VILLAR

20. NURIA TERRADAS MARCO

21. FRANCESC SILVA DOMINGUEZ

Suplentes

1. MARIA VERONICA RAMOS PRIETO

2. ENCARNACION LOPEZ GARCIA

3. VIRGILIO PARREÑO MONTERO


Candidatura núm. 2:

JUNTS PER BLANES

(JxCat-JUNTS)

Titulares

1. MARIA DEL MAR (MIA) AMETLLER SALVADOR

2. JOEL COMAS BASTÉ

3. MÒNICA RABASSA VÁZQUEZ

4. MARIA TERESA (MAYTE) VIETA BARRAGAN

5. IGNACIO(NACHO) CODINA DECENA

6. IVAN CANTERO SANZ

7. DAVID ESCOBEDO COLOM

8. TERESA CRESPO SALA

9. ANNA MARIA VALLS ÁLVAREZ

10. PERE LEÓN MARTIN

11. CONXITA BOLDÚ SOLER

12. AITOR ROGER DELGADO

13. SILVIA BANCELLS AULET

14. JOSEP MARIA GARCÍA PÉREZ

15. ANTONIA BORRÀS VIDAL

16. AGUSTÍ ROBERT VIVES

17. MERCÈ CAUDET BALLOBAR

18. SARA PALOMO MURCIA

19. JOSEFA JOAQUINA (FINA) CAÑAS OLIVERA

20. JOAN FELIP FURÉS

21. JAUME SAGRERA LLOVERAS

Suplentes

1. JOAQUIM TORRECILLAS CARRERAS

2. CARLES GIBERT BERNAT

3. ISABEL NUÑEZ CLAVERO

4. ANNA MONTELLS BALAGUER

5. RICARD SORIA RODRÍGUEZ

6. CRISTINA ALEDO PEÑA

7. SALVADOR REYNALDOS ROCA

8. MARIA DEL VILAR PUIG LLORENS

9. ORIOL COMAS BASTÉ

10. MARIA MERCÈ LÓPEZ GIRALT


Candidatura núm. 3:

PARTIDO POPULAR

(PP)

Titulares

1. SALVADOR TORDERA PEREZ

2. MANUEL ONIEVA MADRID

3. ANTONIO ONIEVA MADRID

4. CARMEN JUAREZ RUIZ

5. ENCARNA CALDERON BERROCAL

6. BERNARDINA PÉREZ CASTAÑO

7. VERA VICEA VADILLO

8. GERARDO SOMALO LEDESMA

9. JUAN ANTONIO MARTINEZ RAMIRO

10. NICOLÁS ALCÁNTARA KÜHN

11. MARIA CARMEN SANCHEZ-CAMACHO PÉREZ

12. DONIA YASSINE DIEZ

13. ANGEL ROMERO RUBIO

14. RICARDO ESTRADA DEVESA

15. MANUEL QUINTANA MOLINA

16. MANUELA SANCHEZ-CAMACHO PEREZ

17. MARIA TERESA MERCADER MUNUERA

18. MARIA RAQUEL DIEZ SANCHEZ

19. JOAN XAVIER ALVA FONTRODONA

20. JUAN COBOS GONZALEZ

21. OMAR YASSINE DIEZ

Suplentes

Sin candidatos


Candidatura núm. 4:

COMÚ PODEM-EN COMÚ GUANYEM

(BCP-ECG)

Titulares

1. JORDI URGELL MARTINEZ

2. ROSA MARIA ALADERN GUSI

3. MARIA ANA ANGUITA FERRER

4. PEDRO MIGUEL LOPERA ROMERO

5. MIGUEL ANGEL LOPEZ CORREGIDOR

6. MARIA KENIA CABALLERO RINCON

7. ANGEL JORDA CASAMOR

8. MONTSERRAT ROMERO SABIO

9. DANIEL CANTERO GARCIA

10. ARACELI CAMPON VELASCO

11. IVAN MARTIN BRAVO

12. MARIA ROSA SERRANO MINGOTE

13. JUAN MORA CRESPO

14. MARY JANE CHU SIFUENTES

15. ANTONIO FERNANDO SOLA RUBIRA

16. SONIA ANTEQUERA BARBERO

17. JAIME MAS MOLINA

18. MÒNICA ARMENTERO MANCHEÑO

19. LLUÍS DE HARO IBAÑEZ

20. PILAR HORCAJO FERNÁNDEZ

21. JUAN SALMERÓN CROSAS

Suplentes

1. YOLANDA LARA MATEOS

2. VANESSA ANDERSON MANZANO

3. JOSÉ FRANCISCO ORTIZ SANJUAN

4. MARTA MAXIMIANO DOLADO

5. FRANCISCO MIGUEL MAGAN ALAMILLO

6. BRENDA VERA DELGADO

7. FRANCISCO VARGAS MARTÍNEZ

8. FRANCISCA ARIAS HIDALGO

9. JOSÉ UTSET SÁNCHEZ


Candidatura núm. 5:

CIUTADANS, PARTIDO DE LA CIUDADANIA

(Cs)

Titulares

1. SERGIO ATALAYA MARTIN

2. CRISTIAN ORTIZ PAREDES

3. JOSE ANTONIO MORCILLO HERNANDEZ

4. MARIA CRISTINA LLUCH URRUTIA

5. IRIS MIRIAM DE LA CAL KÜHN

6. JOAN MORILLO MONGE

7. MARIA DEL MAR SANTOS CALERO

8. VICENTE FERNANDEZ GARCIA

9. MARIA ANGELES CRESPO RODRIGUEZ

10. MANUEL VERA SUAREZ

11. JOSE LUIS CASTILLO LOPEZ

12. MIRIAM ALAMEDA PAREDES

13. AMALIA LOPEZ BERMUDEZ

14. AGUSTIN MARTIN ESPINOLA

15. FRANCISCO GUERRERO SUAREZ

16. OLGA VALERO GUEVARA

17. VICTOR ALVAREZ MARTIN

18. DIANA RUBIO RODRIGUEZ

19. VIRGINIA GONZALEZ GARCIA

20. JUAN ESTEBAN CABALLO

21. MARIA ISABEL FERNANDEZ COBOS

Suplentes

Sin candidatos


Candidatura núm. 6:

ESQUERRA REPUBLICANA CATALANA-ACORD MUNICIPAL

(ERC-AM)

Titulares

1. ANGEL CANOSA FERNANDEZ

2. OLGA LOPEZ COLOMER

3. ALBERT SANZ GONZALEZ

4. MARINA VALL-LLOSADA GARCIA

5. CARLOS GARZON DE LA GRANJA

6. ANTONIA COLL MERCADER

7. JUAN JOSE GALVEZ RECIO

8. CRISTINA PAZ CALVO

9. CARLOS CABALLERO MADRIGAL

10. SARA LORENZO DOMINGUEZ

11. MANEL AGUILAR CANO

12. SUSANA CATALAN MARTINEZ

13. RAFAEL ELADIO GUZMAN OCAÑA

14. ANNA TORRENT ESGLEAS

15. PAU PALLARES REDO

16. BIBIANA ISERN BUSQUETS

17. FERRAN PUJADES TORT

18. ELIA MARTINEZ PONCE

19. DAVID BASSOLS ROGER

20. ANNA ARBO MARTINEZ

21. JOSEP CALATAYUD CUENCA

Suplentes

1. ASSUMPTA PLA ALBERTI

2. RAUL ANDRES FIGHETTI

3. MONICA SANTOLARIA PUIG

4. JOAN TURON VALLS

5. MIREIA DIAZ ROCA

6. ALBERT ALUM BOU

7. ROSA MARIA PARREÑO ARIZA

8. FERRAN GOMEZ MARTINEZ

9. PEPA URGELL GIBERNAU

10. ELOI DE SAN MARTIN LAGRANJE


Candidatura núm. 7:

CANDIDATURA D’UNITAT POPULAR-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA

(CUP-AMUNT)

Titulares

1. JOAN ROTA HÜBENTAL

2. ISAAC MARTIN PULIDO

3. VISTORIA ESTELLER HIGUERAS

4. MARIA ÀNGELS ESTEBAN RODRÍGUEZ

5. NEUS ROMANO DIAZ-CRESPO

6. FRANCESC RUFS CALDERON

7. LIDIA BALTRONS RAMOS

8. FREDERIC TORT ESCALE

9. NURIA LLORENS SUREDA

10. JAUME PUJADAS CODONY

11. CLARA CASTRILLO VAQUER

12. ANTONIO MARCOS ROMERO

13. ALBA ISERN ROS

14. CARLOS ESTRÍNGANA GARCIA

15. URSZULA SIENCZAK

16. DAVID GOMEZ DIEZ

17. CRISTINA FERNÁNDEZ RECASENS

18. JORDI LLOVERAS TORRENT

19. SÒNIA ISERN ROS

20. ANASTASIO PULIDO CHOZAS

21. LAIA BUIXEDA SAGRERA

Suplentes

1. MARIA JOSÉ SÁNCHEZ BIELSA

2. JORDI BORRAS MARTIN

3. AINHOA PLA SANTAMARIA

4. XAVIER GÓMEZ LLORENS

5. MARINA SERRA BOLDÚ

6. FREDERIC SALVÀ SIN

7. MAR GIBERNAU SÁNCHEZ

8. RAMON SANCHEZ NAVARRO

9. BERTA ASENSIO GARRIDO


Candidatura núm. 8:

VOX

(VOX)

Titulares

1. PEDRO BAYONAS MUÑOZ

2. MANUEL HORRILLO ALONSO

3. CRISTINA RUZ NAVARRO

4. CRISTIAN DE AMAYA MARTÍN

5. MARÍA CARMEN HERRERA LÓPEZ

6. JUAN DE DIOS ARDILA EXPÓSITO

7. CHRISTIAN CAMARASA GONZÁLEZ

8. MÓNICA VACAS CONDE

9. ISAAC BRUNET LÓPEZ

10. REBECA DE LA TORRE JUIDIAS

11. ALBERT GARCÍA VIANA

12. MARÍA DEL CARMEN SALCEDO SERRANO

13. CONCEPCIÓN SALCEDO SERRANO

14. VALERY KALYGIN KALYGINA

15. ALEVTINA RAEVSKIKH ZEMSOVA

16. JAUME MASSEGÚ GARCÍA

17. MARÑIA LUISA MUÑOZ LOJO

18. MARC DOBLAS RUIZ

19. MANUEL ANTONIO MARTÍNEZ AGUILAR

20. ANA YÁÑEZ CASTAÑO

21. JORGE VIZCAINO GERLACH

Suplentes

1. ANTONIA TORRES ARRABAL

2. DIANA NARCISO MIRANDA

3. BLANCA-ADRIANA LASO CRUZ


Candidatura núm. 9:

UNIDOS SI

(UNIDOS SI)

Titulares

1. Elena Díaz Almela

2. Fernando Castillo González

3. Daniel Rojas Cadenas

4. Sara Hoyrup

5. Manuel Amador González

6. Teodora-Lavinia Burtoi

7. Maria Dolores Huerta Arias

8. César Santiago Morales de Bengoechea

9. Juan Pablo de la Torre Junio

10. Jamshed Iqbal Ahmed

11. Mª Dolores Fernández Carrete

12. Eduardo Jorge García Ungil

13. Juan Antonio Villanueva Jiménez

14. Fatou Sawaneh Jabbie

15. Jorge Moreno Nieto

16. Alicia Bautista Ferreiro

17. Theresa Villacorte Ignacio

18. Hamayoun Mazhar Ullah Ullah

19. Chiman Bhojwani Bhojwani

20. Emilio José Hernández Ibañez

21. Valentina Herrero Vicario

Suplentes

1. Farou Jaiteh Touray

2. Rabie El Mansouri Elmanssouri


Candidatura núm. 10:

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA

(PSC-PSOE)

(PSC-CP)

Titulares

1. MARIO ROS VIDAL

2. MARIA JOSEFA CELAYA AMISEN

3. EVA ENRIQUEZ HERNANDEZ

4. LAIA GELABERT HEIJO

5. JOAQUIM ROMERO MATAS

6. JAVIER LOPEZ JUAREZ

7. ESTRELLA ESPEJO TORRES

8. JULIO AGUSTIN PAMPLONA

9. ROSA RODRIGUEZ MONTIEL

10. MIGUEL GALLEGO GARCIA

11. HAYDEE GLADYS SALGUERO NAIRO

12. ANGEL CLAVER BORREGA

13. ISABEL DE LUIS PUIGDEVALL

14. MIQUEL BARNES NICOLAU

15. JUAN GARCIA LAZARO

16. PILAR JUVERO PLAZA

17. FRANCISCO GIRALT CORNELLA

18. JUAN MIGUEL DIAZ ESTRADA

19. JOSE LOPEZ CORBALAN

20. DOLORS OMS JIMENEZ

21. NICOLAS LAGUNA JIMENEZ

Suplentes

1. FRANCISCO GIRALT TORRENT

You may also like...

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà. Els camps necessaris estan marcats amb *